KONYA PLISE PERDE KONYA CAM BALKON

Konya Plise Perde Konya Cam Balkon

Konya Plise Perde | Konya Cam Balkon

Son dönemlerde cam balkon ve diğer pencelerde en çok tercih edilen perde türü plise perdeden bahsedeceğiz.

Plise perdeler kullanılabilirlik açısından çok pratik olduğu için tercih edilmektedir.Diğer perde türleri gibi korniş vs ekstra tadilat gerektirmeden montajı yapılabilmektedir.Ekstra olarak cam balkonda diğer perdeler gibi görüntü olarak bozabilecek olumsuz yanları olmadığı için tercih edilmektedir.Temizlik açısındanda diğer perdelerden daha kolay hızlıca temizliği yapılabilmektedir.

 


Konya Cam Balkon Plise Perde

Konya Cam Balkon projelerimizde müşteri isteğine göre tarafımızca istenilen renk ve kalitede plise perde montajı yapmaktayız. Kaliteli işçilik ile kaliteli malzeme kullanımı sonrasında kullanıcların olumsuz bir durumla karşılaşmaı mümkün değildir.

Ekstra olarak ısıcam arasına kullanılan sliding jaluzi perde uygulamamızda mevcuttur.Bir sonraki yazılarımızda bundan bahsedeceğiz.

Konya Plise Perde Fiyatları

Konya Plise Perde Fiyatları kullanılan malzeme kalitesi ve türüne göre değişmektedir. Montaj dahil m2'si 120 TL'den başlayan fiyatlarla müşterilemize ürünümüzü sunmaktayız.

Yaptığımız tüm projelerimizde kaliteli malzeme ve işçilik ön planda olarak siz müşterilerimize Konya cam balkon sektöründe ve diğer tüm hizmetlerimizde en iyiyi sunuyoruz.

En iyi hizmeti bizden alabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN BİZİ ARAYIN


Siz de firmamızın ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetlerinden faydalanın.


  •  29.05.2022
  •  1155 Görüntüleme

İLETİŞİM

KONYA CAM BALKON | Bizimle iletişim kurmak için telefonla ulaşabilirsiniz veya aşağıdaki iletişim formunu doldurup gönderebilirsiniz.

Konya avukat

KONYA CAM BALKON | ARDEN CAM BALKON SİSTEMLERİ

Marangozlar Sanayi Sitesi Bozkır Sokak No:13
Karatay/KONYA

bilgi@ardencambalkon.com

0546 286 90 00