KIŞ BAHÇESI FIYATLARI, KIŞ BAHÇESI MODELLERI

Kış Bahçesi Fiyatları, Kış Bahçesi Modelleri

KIŞ BAHÇESİ

Kış bahçesi özellikle villa tarzı evlerde, müstakil konutlarda ya da kışın da kullanılan yazlıklarda sıklıkla tercih edilen bir balkon türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Çoğunlukla geniş bir balkon olarak kullanılan kış bahçesi cam balkon sistemleri ile kaplanarak kullanışlı ve pratik bir hale getirilir ve dört mevsim boyunca işlevini sürdürür. Kış bahçesi modelleri çeşit çeşit farklı tasarımlarda karşımıza çıkmakta ve kış bahçesi fiyatları da bu tasarım ve modellere göre değişiklik göstermektedir.

 


KIŞ BAHÇESİ MODELLERİ

Kış bahçesi sistemleri doğal olarak kış bahçesinin yapılacağı alana göre farklı ölçü, metre kare ve tasarımlarda özel olarak imal edilmekte ve tüketicilere sunulmaktadır. Kış bahçesi imalatı her şeyden önce kış bahçesinin yapılacağı balkona göre değişiklik gösterir. Mekana özel kış bahçesi imalatında öncelikle kış bahçesi balkon eskizinin yapılacağı ölçüler alınır ve bu ölçülere göre camlar üretilmeye başlanır. Kış bahçesinin camlarının nasıl olması gerektiğini kendiniz seçebileceğiniz gibi hizmeti aldığınız PVC firmasına da danışmanız mümkün. Örneğin geniş bir alanınız varsa ve alanın tamamını kapatmak isterseniz geleneksel yollarla açılıp kapanan camlardan taktırmanızda bir sakınca yoktur. Öte yandan kış bahçesi kapama yapacağınız alan yeteri kadar geniş değilse katlanır cam balkon ya da sürgülü cam balkon sistemlerine danışmanız mümkün.

KIŞ BAHÇESİ FİYATLARI

Kış bahçesi fiyatları kullanılan malzeme, istenen mekanizma sistemine göre değişiklik göstermektedir. Kış bahçesi yaptırırken çalışacağınız firmayla istediğiniz tasarıma en uygun malzemeleri en iyi yalıtım sistemini kullanılmasını isteyiniz. Yapımından kısa süre sonra ısı su yalıtımında problem yaşamamanız için çalışacağınız firma seçimine dikkat etmelisiniz.

Kış bahçesi ve diğer cam balkon hizmetlerimizde telefon numaramıza ulaşarak ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


Siz de firmamızın ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetlerinden faydalanın.


  •  06.12.2021
  •  2547 Görüntüleme

İLETİŞİM

KONYA CAM BALKON | Bizimle iletişim kurmak için telefonla ulaşabilirsiniz veya aşağıdaki iletişim formunu doldurup gönderebilirsiniz.

Konya avukat

KONYA CAM BALKON | ARDEN CAM BALKON SİSTEMLERİ

Marangozlar Sanayi Sitesi Bozkır Sokak No:13
Karatay/KONYA

bilgi@ardencambalkon.com

0546 286 90 00